Навчальна програма  
«Leaders for Health»

«Leaders for Health» — навчальна програма проєкту Світового Банку за фінансування посольства Швейцарії для управлінців у сфері охорони здоров’я.
СИТУАЦІЯ

Зі стартом медичної реформи в Україні у 2018 році, керівники медичних закладів отримали більше повноважень для управління своїми закладами охорони здоров’я. Проте не усі керівники були до цього готові.

Наше разом з Львівською бізнес школою УКУ завдання — розробити та реалізувати навчальну програму для керівників закладів охорони здоров’я. І розвинути в них навички управління в охороні здоров’я, пояснити ключові аспекти медичної реформи. А також навчити стратегічному плануванню та управлінню змінами у своїх закладах.

СТРАТЕГІЯ

Спільно з Львівською бізнес-школою ми розробили навчальну програму для 130 управлінців з 22 регіонів України  — головних лікарів та заступників державних закладів охорони здоров’я, керівників регіональних департаментів охорони здоров’я.

Це був курс з 5-ти навчальних модулів, кожен з яких тривав протягом 3-х днів, де ми курували напрямок охорони здоров’я. Провели для учасників 4 навчальні сесії з комунікацій й організували менторську підтримку проєктів, які розробили учасники під час навчання.

І насамкінець — організували заключну конференцію для учасників програми.

Результати
Нам вдалося
Cтворили спільноту змінотворців у галузі охорони здоров’я, драйверів медичної реформи, котрі обмінюються досвідом та втілюють зміни на місцях.
Посилили ключові компетенції головних лікарів державних лікарень та зумовили зміну світогляду як «управлінця».
Сформували коло експертів, тренерів та лекторів в сфері охорони здоров’я.
Посилили зміни на місцях через надання менторської підтримки учасникам програми.